• Suosituimmat tuotteemme
  • Sormukset
  • Korut
  • Ristiäislahjat, kastelahjat ja kummilahjat
  • Rannekellot
  • Vintage tuotteita
  • Lahjaideoita
  • OUTLET KORU JA KELLO ALE
  • Hopeiset ruokailuvälineet
  • Kaiverrukset
  • Tuote-osastot

    Kullattu hopeariipus suorakaiteen muotoinen onyx

    39,00 

    Aikaisempi alin hinta: 39,00 .

    Elegantti kullattu hopeariipus mustalla onyx-kivellä, sopii sekä miehille että naisille. Valmistettu kullatusta 925 hopeasta

    Tuotekoodi: P-14387Gonyx

    1 varastossa

    Määrä
    Toimitusaika 1-7 arkipäivää
    Lisää toivelistalle
    Lisää toivelistalle

    Tuotetiedot

    Kullattu hopeariipus onyxilla – Suorakaiteen muotoinen (925 hopeaa)

    Tämä tyylikäs suorakaiteen muotoinen riipus yhdistää modernin muotoilun ja ajattoman eleganssin. Valmistettu 925/1000 hopeasta ja viimeistelty ylellisellä kullatulla pinnalla, riipus sopii täydellisesti sekä miehille että naisille. Keskellä oleva musta onyx-kivi tuo koruun syvyyttä ja kontrastia, luoden hienostuneen ilmeen, joka sopii niin arkeen kuin juhlaankin.

    Onyx tunnetaan sen suojaavista ja rauhoittavista ominaisuuksista, ja se on ollut suosittu kivi koruissa jo vuosisatojen ajan.

    Riipuksen leveys on 10 mm ja korkeus 18 mm ilman lenkkiä, mikä tekee siitä näyttävän, mutta hillityn lisän mihin tahansa asuun.

    Ominaisuudet:

    • Materiaali: 925/1000 hopeaa, kullattu
    • Kivi: Musta onyx
    • Leveys: 10 mm
    • Korkeus: 18 mm (ilman lenkkiä)

    Saatat myös pitää...

    • Kultadublé panssariketju 1,4mm

      Kultadublé panssariketju 1,4mm

      13,90 21,00 

      Aikaisempi alin hinta: 13,90 .

      Kultadublé panssariketju 1,4 mm on tyylikäs...Valitse malli Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
      Lisää toivelistalle
      Lisää toivelistalle

    Ohjeita sormuksen tai korun koon valintaan

    Tutustu ohjeisiin