• Suosituimmat tuotteemme
  • Sormukset
  • Korut
  • Ristiäislahjat, kastelahjat ja kummilahjat
  • Rannekellot
  • Vintage tuotteita
  • Lahjaideoita
  • OUTLET KORU JA KELLO ALE
  • Hopeiset ruokailuvälineet
  • Kaiverrukset
  • Tuote-osastot

    Helmikorvakorut 9k valkokultaa 22mm x6mm

    229,00 

    Aikaisempi alin hinta: 229,00 .

    Elegantin kevyet 9k valkokultakorvakorut, joita koristaa kaunis makean veden helmi. Ajaton muotoilu ja varma nappikiinnitys arkeen ja juhlaan.

    N

    Tuotekoodi: GA-273

    1 varastossa

    Määrä
    Toimitusaika 1-7 arkipäivää
    Lisää toivelistalle
    Lisää toivelistalle

    Tuotetiedot

    9k valkokultaiset korvakorut makean veden helmellä – 22 mm elegantti riippumalli

    Luo klassisen ajaton ilme näillä upeilla 9k valkokultaisilla korvakoruilla, joita koristaa kauniisti hohtava makean veden viljelty helmi. Korvakorujen herkkä lehtiaiheinen muotoilu ja siro riippuva helmielementti tuovat kokonaisuuteen sekä luonnon inspiroimaa keveyttä että ylellistä viimeistelyä.

    Jokainen helmi on uniikki ja valittu koruun sen sileän pinnan, kauniin pyöreyden ja luonnollisen hohteen perusteella. Yhdessä valkokullan raikkaan sävyn kanssa lopputulos on harmoninen, elegantti ja helposti eri asukokonaisuuksiin sopiva.

    Koon 22 × 6 mm ansiosta korvakorut ovat näyttävät, mutta samalla mukavan huomaamattomat jokapäiväiseen käyttöön. Nappikiinnitys takaa varman ja miellyttävän käytön koko päivän ajaksi.

    Nämä korvakorut sopivat täydellisesti lahjaksi – tai omaksi luottoasusteeksi, kun haluat viimeistellä tyylisi pehmeällä ylellisyydellä.


    Ominaisuudet

    • Aito makean veden viljelty helmi

    • Materiaali: 9k valkokultaa (375/1000)

    • Korun koko 22 mm × 6 mm

    • Elegantti lehtiaiheinen muotoilu

    • Helmi riippuu kauniisti korvalehden alla

    • Turvallinen ja mukava nappikiinnitys

    • Ajaton valinta arkeen ja juhlaan

    Ohjeita sormuksen tai korun koon valintaan

    Tutustu ohjeisiin