• Suosituimmat tuotteemme
  • Sormukset
  • Korut
  • Ristiäislahjat, kastelahjat ja kummilahjat
  • Vintage tuotteita
  • Lahjaideoita
  • OUTLET KORU JA KELLO ALE
  • Hopeiset ruokailuvälineet
  • Kaiverrukset
  • Tuote-osastot

    Kultainen kaksipuolinen ristiriipus

    139,00 

    Aikaisempi alin hinta: 139,00 .

    Tyylikäs kaksipuolinen keltakultainen ristiriipus timanttileikatulla ja sileäksi kiillotetulla pinnalla. Valmistettu 14 karaatin kullasta – näyttävä ja ajaton valinta!

    Tuotekoodi: LU-0957

    1 varastossa

    Määrä
    Toimitusaika 1-7 arkipäivää
    Lisää toivelistalle
    Lisää toivelistalle

    Tuotetiedot

    Kultainen kaksipuolinen ristiriipus

    Tämä upea keltakultainen ristiriipus yhdistää tyylikkyyden ja monipuolisuuden. Riipus on kaksipuolinen – sen etupuoli on kauniisti timanttileikattu, mikä luo säihkyvän pinnan, kun taas takapuoli on sileäksi kiillotettu klassisen minimalistiseen tyyliin. Voit käyttää riipusta kumminkin päin tilanteesta ja tyylistä riippuen.

    Leveä ja paksu runko antaa korulle arvokkaan ja näyttävän ulkonäön, vaikka se onkin ontto ja kevyt kantaa. Valmistettu korkealaatuisesta 14 karaatin (585/1000) keltakullasta, tämä riipus kestää aikaa ja toimii täydellisenä lahjana tärkeisiin hetkiin.

    Riipuksen mitat tekevät siitä selkeästi erottuvan, mutta samalla miellyttävän huomaamattoman. Korkeus ilman lenkkiä on 16 mm ja kokonaiskorkeus 22,5 mm. Leveys on 13,5 mm, ja rungon leveys 4,5 mm sekä paksuus 3 mm .

    • Materiaali: 585/1000 (14k) keltakultaa
    • Mitat: Korkeus ilman lenkkiä 16 mm, kokonaiskorkeus 22,5 mm, leveys 13,5 mm
    • Runko: Leveys 4,5 mm, paksuus 3,0 mm, ontto rakenne
    • Design: Kaksipuolinen – timanttileikattu etupuoli, sileäksi kiillotettu takapuoli
    • Monikäyttöisyys: Voidaan käyttää molemmin päin

    Saatat myös pitää...

    • Panssari kaulaketju riipukseen 0,8mm 9k kultaa

      152,00 179,00 

      Aikaisempi alin hinta: 152,00 .

      Kaunis 9 karaatin kultainen riipusketju sopii...Valitse malli Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
      Lisää toivelistalle
      Lisää toivelistalle
    • Kultainen kaulaketju riipukseen 0,7mm Venetsiak...

      209,00 275,00 

      Aikaisempi alin hinta: 209,00 .

      Kaunis 9 karaatin kultainen riipusketju sopii...Valitse malli Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
      Lisää toivelistalle
      Lisää toivelistalle
    • Kultainen kaulaketju riipukselle 0,8mm ankkurik...

      239,00 279,00 

      Aikaisempi alin hinta: 239,00 .

      Tämä kapea ja siro ankkuriketju on...Valitse malli Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
      Lisää toivelistalle
      Lisää toivelistalle

    Ohjeita sormuksen tai korun koon valintaan

    Tutustu ohjeisiin